X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Merhaba. Daha güvenli ve rahat bir oyun deneyimine ne dersiniz? Firmamız bünyesinde sizlerin daha rahat ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanız için genç ve dinamik bir ekip kurduk. Oynadığınız oyunları Oyun Bilişim bünyesinde ping, lag ve loss olmaksızın koruyabilir, daha global bir hale getirip online sayınızı artırabilirsiniz. Genç ve dinamik ekibimizle dışarıya bağlı olmadan oyun sunucularınızı 7/24 DDoS saldırılarına karşı koruyor, anında müdahale ile kesintisiz ve sınırsız oyun keyfinin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Türkiye Radore veri merkezi üzerinden Voxility + Türk Telekom hatlarımız üzerinden sizlere yüksek oranda koruma sağlıyor ve güvenlik düzeyinizi artırıyoruz. Böylelikle geriye sadece rakiplerinizi nasıl alt edeceğinizi düşünmek kalıyor. Global düzeyde oynanan MTA, SA-MP, CS:GO, CS 1.6, Minecraft, FiveM, Arma3, Rust, TS3, Garry's Mod, Half-Life alt yapısı oyunlar, ARK: Survival Evolved ve daha pek çok oyunda TCP+UDP Layer 3 ve 4 seviyesinde, %99.9 oranında koruma sağlıyoruz.

DDoS korumasında sunduğumuz bazı özellikler: IP Bazlı Koruma, Özel Port Koruması, Paket Filtreleme, TCP + UDP Koruması, Oyunlar İçin Özel Koruma, IP Filtreleme, İsteğe Göre Kural, Exploit Koruması, Botnet Koruması, Login FLOOD Koruması, Layer 7 Koruması, RDP ve MySOL Koruması, Sahte Oyuncu Koruması, SYN Spoofing Koruması, Tüm Oyunlar İçin Koruma.

Neden Oyun Bilişim? Bünyemizde çalışan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımız sayesinde sizlere daha hızlı, anlık ve çözüm odaklı koruma sağlıyoruz. Sağladığımız korumalarla oyunlarınızı daha hızlı ve güvenli hale getirip oyundan maksimum verim almanıza yardımcı oluyoruz. 7/24 destek ekibimizle her an korunuyor ve zaman fark etmeden oyunun keyfini çıkarıyorsunuz.


Top