X
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Hizmet sözleşmesi Tarafları
İş bu sözleşme içerisinde Hizmet sağlayıcı “oyunbilisim.net” ve üyelik oluştur ile üyelik oluşturan kişi “Müşteri” olarak anılmaktadır.
oyunbilisim.net internet sitesi üzerinden erişim sağlayarak açılacak üyelik hesapları, üyelik hesabı altında gerçekleştirilecek satın alma, ödeme ve diğer işlemlere dair tüm hizmetler aşağıda yer alan şartlar dahilinde uygulanacağı kabul edilmiş sayılmaktadır.
Hizmet sözleşmesi tarafları tüm bu koşulları kabul ve taahhüt etmiş kabul edilirler.

Hizmet Sözleşmesi Konusu
Müşteri tarafından oluşturulan üyelik hesabı dahilinde satın alacağı hizmetler, gerçekleştireceği ödemeler, oyunbilisim.net üzerinden göndereceği mesajlar ile ilgili koşulları düzenlemektedir. Hizmet sözleşmesinde konu olan hizmet detayları;
Müşteri oyunbilisim.net de üyelik oluşturması halinde girilen tük kişisel bilgilerin kişiye ait ve doğru olduğu kabul edilmektedir. Ayrıca müşteri, üyelik sırasında paylaşılan tüm bilgilerin Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanımına da izin vermeyi kabul etmektedir.
oyunbilisim.net web sitesinde müşterilere, Web Hosting, Kiralık Sunucu, Oyun sunucuları, TeamSpeak kiralık Sunucu ve SEO hizmetleri verilmektedir. oyunbilisim.net, Bu hizmetleri satış konusu içeriğine uygun sunmakla sorumludur.

Hizmet Sözleşmesi Sorumluluklar
oyunbilisim.net, müşteri tarafından sipariş oluşturularak ödemesi tamamlanan hizmeti teslim etmeyi taahhüt etmektedir.
oyunbilisim.net hizmetlerine yönelik fiyatlar, ödeme dönemleri, hizmet yenileme süreci ve hizmet detayları gibi konular oyunbilisim.net tarafından açıklanmaktadır.
Müşteri tarafından oluşturulan siparişin ödemesinin onayı tamamlandıktan sonra oyunbilisim.net hizmeti teslim etmek zorundadır. Talep edilen hosting ya da sunucu ise onayın hemen ardından hosting erişim bilgileri, kontrol paneli ve gerekli diğer bilgilerin müşteriye iletimi gerçekleştirilecektir.
oyunbilisim.net tarafından sağlanan hizmet ile ilgili Müşteri de tüm uyarılara ve kurallara uyacağını satın alma işlemi sırasında kabul etmiş sayılacaktır.
Müşteri oyunbilisim.net üzerinden verilen ücretsiz hizmetleri 3. Kişilere devir etme ya da satma hakkı bulunmamaktadır.
Müşteri oyunbilisim.net ile satın aldığı hizmet çerçevesinde hosting ya da sunucuda barındıracağı bilgilerin, program ve dosyaların ve mail gibi işlemlerin sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul etmektedir.
oyunbilisim.net üzerinde cinsel içerik, kumar, hile gibi illegal içeriklerin barındırılmasına izin verilmemektedir. Tespit edilmesi halinde satın alınan hizmet iptal edilecektir.
oyunbilisim.net tarafından sağlanan hizmet de yazılım ya da programlara illegal olarak erişim sağlamaya çalışmak, müdahalede bulunmak yasak olup böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde oluşabilecek tüm zararlardan müşteri, sorumlu olmayı taahhüt etmektedir.
Satış sonrası vergi, harç gibi yasal düzenlemelerde değişiklik olması halinde müşteri, üzerine düşen yükümlülükleri karşılayacağını kabul etmektedir.

Hizmet Sözleşmesi Süresi
Bu hizmet sözleşmesi oyunbilisim.net üzerinden satın alma işleminde yer alan süre zarfında geçerli olup sürenin bitmesi ya da hizmetin erken iptal edilmesi halinde son bulmaktadır.
Müşteri sözleşme süresinin bitiminden 10 gün öncesine kadar hizmeti iptal edeceğini bildirmez ise sözleşme aynı koşullarda ve o dönemki ücretlendirmelere bağlı olarak yenilenerek hizmet sözleşmesinde ki aynı şart ve hükümlere bağlı olacaktır.

Hizmet Sözleşmesi Uyuşmazlık Durumu
oyunbilisim.net ile müşteri arasında gerçekleştirilen üyelik, satın alınan hizmet ve bu çerçevede sağlanan hizmetler ile ilgili anlaşmazlık oluşması halinde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.
oyunbilisim.net


Top