X
X

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi
Hazırladığımız gizlilik sözleşmesi çerçevesinde oyunbilisim.net ‘e erişim sağlayan ve üyelik oluşturan kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunması ile birlikte kullanımına dair esaslar yer almaktadır.

oyunbilisim.net Üyeliği ile elde edilen isim, soy isim, mail adresi, TC kimlik numarası, telefon ve adres bilgileri gizlilik politikası metnimizin devamında “Kişisel Bilgiler” olarak adlandırılacaktır.

oyunbilisim.net üyeliği ile kullanıcılardan elde edilen kişisel bilgilerin oyunbilisim.net haricinde hiçbir platformda kullanılması veya 3. Kişilere iletilerek paylaşımı yapılmamaktadır.

oyunbilisim.net olarak site ve kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamak adına her türlü önlemi almaktayız. Alınan tüm güvenlik önlemlerine rağmen internet ortamında ki hiçbir bilginin yüzde yüz güvende olduğu da göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Bu nedenle oyunbilisim.net üzerinden düzenlenecek herhangi bir hacker saldırısı sonucu hesap bilgilerinin elde edilmesi, değiştirilmesi ya da elde edilecek kişisel bilgilerin 3. Kişilere aktarımından da oyunbilisim.net sorumlu tutulamaz.

oyunbilisim.net üyelik hesaplarının sorumluluğu kullanıcıya aittir. Üyelik hesapları üzerinde kullanıcı haricinde kimsenin bilgilere erişme, değişiklik yapma ya da silme gibi yetkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle oyunbilisim.net üyelik hesabına ait bilgilerin başkaları ile paylaşılmaması hesap bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği açısından önemlidir. Kullanıcı tarafından talep olması halinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra oyunbilisim.net tarafından kullanıcı bilgi güncellemesi yapılabilmektedir.

oyunbilisim.net ‘e erişim sağladığınızda daha iyi hizmet sunabilmemiz ve daha hızlı erişim sağlayabilmeniz amacı ile kullandığımız çerezler bazı bilgilerinizi kayıt altına almaktadır. Ayrıca oyunbilisim.net üzerinde yayınlanan ya da yayınlanabilecek olan reklamlar da 3. Parti çerezler kullanarak ip adresi, demografik bilgiler ve kullanım tercihlerine yönelik kişisel bilgilerin dışında verileri elde edebilmektedirler.
Adli kurumlarca yazılı talep olması halinde oyunbilisim.net de kişisel bilgilerin paylaşımı oyunbilisim.net hizmet sözleşmesi ve gizlilik politikası kurallarına uygun bir şekilde paylaşılacaktır.
oyunbilisim.net’ e üye olan her kullanıcı yukarıda açıklanan gizlilik politikası kurallarını kabul etmiş sayılmaktadır.
oyunbilisim.net


Top